PSPR News POLSTAR HOLDING OFERTA

POLSTAR HOLDING OFERTA

There are no translations available.

Firma POLSTAR HOLDING Sp. z o.o. z Koszalina jest obecna na polskim rynku od 25 lat i była prekursorem wprowadzania nowoczesnej odzieży BHP.

Obecnie partnerami firmy jest ponad 450 hurtowni specjalistycznych BHP ze zróżnicowanymi udziałami rynkowymi.

W 100% dystrybucja firmy oparta jest na dystrybutorach (pośrednikach). Firma nie obsługuje segmentu B2B. Jedynym wyjątkiem jest sam Koszalin i okolice, obsługiwane w ramach regionalnej sprzedaży do odbiorców końcowych.

Dział handlowy firmy Polstar Holding to 35 osób. Powierzchnia magazynowa - 8000 m2.

Silną stroną firmy Polstar Holding jest duży wybór marek produkowanych kolekcji odzieży, obuwia, rękawic i pozostałych produktów ochronnych.

Firma systematycznie wprowadza innowacyjne rozwiązania we wzornictwie odzieży, obuwia i innych środków ochrony indywidualnej w celu podniesienia poziomu jakości, estetyki i przede wszystkim bezpieczeństwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, marki firmy Polstar Holding są optymalnie dopracowane pod względem materiałów, kolorystyki , wzornictwa oraz występują w wyjątkowo szerokiej gamie rozmiarów. Ich gwarantowana jakość oraz zgodność z wymogami surowych przepisów Unii Europejskiej daje wszystkim współpracującym firmom wymierne poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie marki Polstar Holding posiadają wymagane certyfikaty europejskie kategorii I, II lub III.

Kontakt do firmy :

Polstar Holding Sp. z o.o. sp.k.

ul. H.Modrzejewskiej 52

75-734 Koszalin

tel.:+48 94 34 19 822  fax.: +48 94 34 19 888 lub 889

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie firmy www.polstar.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy

Polstar