PSPR News NMG S.A. inteligentne systemy zarządzania

NMG S.A. inteligentne systemy zarządzania

There are no translations available.

Firma NMG S.A. Efektywne innowacje i inteligentne systemy zarządzania. Kilak informacji o firmie.

NMG S.A. tworzy zespół doświadczonych profesjonalistów, dzięki którym potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Każdy projekt to dla nas nowe inspirujące wyzwanie.

W oparciu o wiedzę naszych pracowników oraz oczekiwania Klientów, stale rozwijamy ofertę i dostępne produkty. Od siedemnastu lat umacniamy naszą pozycję na wymagającym rynku nowoczesnych technologii. Misją NMG jest tworzenie , promocja i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych ułatwiających zrównoważony rozwój prywatnych przedsiębiorstw oraz jednostek sektora finansów publicznych.

Rozwiązania na miarę

Autorskie oprogramowanie tworzone przez naszych specjalistów znajduje swoje zastosowanie zarówno w ponadczasowych korporacjach , jak i u Odbiorców indywidualnych.Zadowolenie Klienta to nasz podstawowy cel, dlatego stawiamy na budowanie trwałych relacji udzielając wsparcia w eksploatacji oraz utrzymaniu wdrożonych systemów. Bezpośredni kontakt ułatwiają nasze biura w Bydgoszczy, Warszawie i Bytomiu. Specjalizujemy się w tworzeniu kompletnych rozwiązań informatycznych - od koncepcji po wdrożenie. Cechuje nas elastyczność typowa dla małych, dynamicznych firm, połączona z wiedzą i doświadczeniem charakterystycznym dla dużych korporacji.

Współpraca dla rozwoju

NMG S.A., aby maksymalnie wykorzystać swój potencjał współpracuje z uznanymi jednostkami naukowymi; Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, politechniką Śląską oraz Uniwersytetem Technologiczno -Przyrodniczym w Bydgoszczy. Dążenie do ciągłego rozwoju sprawiło, iż spółka jest w trakcie budowy własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego. W styczniu 2018 r. zainaugurował także swoje działanie nowy software house spółki, w którym prowadzone są prace rozwojowe nad nowymi produktami i technologiami. Stawiając na ciągły rozwój, zapewniamy naszym Klientom coraz bardziej rozwinięte i kompletne rozwiązania informatyczne.

Przewaga nad konkurencją

Najważniejszym dowodem naszego sukcesu jest długa lista Klientów, którzy zaufali NMG oraz z którymi nadal współpracujemy. Dostarczamy Klientom narzędzia pozwalające na uzyskanie przewagi nad rynkowymi konkurentami. To dzięki nim i w oparciu o ich potrzeby możemy dalej rozwijać nasze produkty.

Znajdziemy najwłaściwsze rozwiązania informatyczne dla prowadzonej przez Ciebie działalności.

Rozwijaj swój biznes korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia.

Zachęcamy do kontaktu:

+48 52 370 34 00 ; This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

W załączeniu prezentacja firmy z XXI Konferencji Przetwórców Ryb 14.06.2019 r. w Kołobrzegu

Attachments:
Download this file (NMG_AC - prezentacja Przemysł Rybny 14 06 2019v4.pdf)NMG_AC - prezentacja Przemysł Rybny 14 06 2019v4.pdf[inteligentne systemy zarządzania w przetwórstwie rybnym]3705 Kb