PSPR Aktualności
Aktualności

Oświadczenie vs artykułu na portalu Onet.pl

Oświadczenie ws materiału Onet.pl pt. "Rybny układ. Jak CBA odkryło nadużycia w rządowej agencji i dlaczego nikt za to nie siedzi".

poniżej załączamy oświadczenie Zarządu PSPR w odpowiedzi na materiał jaki ukazał się w grudniu 2018 r. na portalu Onet.pl, w którym nasza organizacja została przedstawiona w sposób krzywdzący.

Załączniki:
Pobierz (Oświadczenie Onet.pl.pdf)Oświadczenie Onet.pl.pdf[ ]296 Kb
 

Stoisko narodowe na targach Seafood Expo w Brukseli w 2019 r.

STOISKO NARODOWE NA TARGACH SEAFOOD EXPO W BRUKSELI W 2019 r.

Polskie Stowarzyszenie Przetwórców Ryb wraz z Kołobrzeską Grupą Producentów Ryb przy wsparciu Departamentu Rybołówstwa Ministerstwa Gospodarki morskiej i Żeglugi Śródlądowej; jest współorganizatorem stoiska narodowego na targach Seafood Expo w Brukseli w 2019 r.

Stoisko będzie finansowane z Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" 2014-2020. Wysokość dofinansowania będzie w 95%.

Wstępnie ustalono, że powierzchnia stoisk dla firm, które będą zainteresowane udziałem będzie wynosiła około 15m2.

Firmy zainteresowane udziałem w targach na wspólnym stoisku proszone są o przesłanie zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca 2018 r. drogą mailową : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku pytań proszę o kontakt z biurem pod numerem 94 37-13-28 lub 606307238

 

Program Operacyjny "Rybactwo i Morze" to nowe możliwości i szansa na rozwój

Program Operacyjny "Rybactwo i Morze" - to nowe możliwości i szansa na rozwój

Podczas XX - Konferencji Przetwórców Ryb - pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Pana Marka Gróbarczyka  i Jubileuszu 20-lecia powołania Polskiego Stowarzyszenia Przetwórców Ryb w dniach 24-26 maja 2018 r. w Kołobrzegu w hotelu Aquarius , na stoiskach informacyjno-promocyjnych będzie prowadzona kampania dotycząca wdrażania Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w kontekście możliwości uzyskania wsparcia w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze".

Program Operacyjny "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020 jest krajowym instrumentem wdrażania Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, wchodzącego w skład Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych.

Jednym z wdrażanych w ramach priorytetów w ramach tego programu - jest Priorytet 5 Wsparcie wprowadzania do obrotu i przetwarzania.

Celem ogólnym Priorytetu 5 jest wzrost konkurencyjności polskiego sektora przetwórstwa produktów rybołówstwa i akwakultury. Dodatkowo określono dwa cele szczegółowe, na które zostało ukierunkowane wsparcie:

  • poprawa organizacji rynku produktów rybołówstwa i akwakultury
  • zachęcenie do inwestowania w sektor przetwarzania i obrotu

Więcej szczegółów i informacji  podczas Konferencji w Kołobrzegu oraz na stronie internetowej.

Skorzystaj z okazji , wejdź na stronę www.mgm.gov.pl


Ścianki na stoisko - małeŚcianka na stoisko

 

Załączniki:
Pobierz (scianki na stoisko male.jpg)scianki na stoisko male.jpg[ ]1924 Kb
Pobierz (scianki na stoisko.jpg)scianki na stoisko.jpg[ ]3148 Kb
 

SYSTEM ZBIERANIA I TRANSPORTU ODPADÓW - OFERTA FIRMY ZATOKA-TECH Z PUCKA

Oferta firmy - SYSTEM ZBIERANIA I TRANSPORTU ODPADÓW

Firma ZATOKA-TECH z Pucka jest nowym członkiem naszej organizacji.

Firma powstała na potrzeby dynamicznie rozwijającego się przemysłu morskiego, akwakultury oraz przemysłu rybnego. Rosnące wymagania i potrzeby klientów spowodowały szybki rozwój firmy i powstanie marki rozpoznawalnej na rynku.

Firma  współpracuje z zakładami przetwórstwa rybnego, armatorami kutrów rybackich oraz gospodarstwami rybnymi. Firma prowadzi działalność inżynierską w zakresie projektowania oraz wdrażania systemów dostosowanych do potrzeb i wymagań klientów. Wykonuje obsługę serwisową istniejących linii produkcyjnych -  gwarantuje optymalizację produkcji.

Aktualnie firma przygotowała wyjątkową propozycję - "System zbierania i transportu odpadów", posiada demo tego systemu i daje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia systemu do wypróbowania. W załączeniu prezentacja dotycząca tego systemu.

Warunki wypożyczenia systemu:

- pierwszego dnia firma dostarcza system do zainteresowanej firmy oraz przeprowadza szkolenie z zakresu obsługi i możliwości systemu

- następnie użytkownik może prowadzić testy systemu maksymalnie 7 dni

- po okresie testu użytkownik odsyła system demo do firmy Zatoka-Tech na swój koszt (3 palety Euro).

Zainteresowani mogą kontaktować się z Panem Markiem Żabczyńskim - tel. +48 501 231 012; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej informacji o ofercie firmy na stronie www.zatoka-tech.pl

 

Stoisko narodowe na targach Seafood Expo w Brukseli w 2019 r.

STOISKO NARODOWE NA TARGACH SEAFOOD EXPO W BRUKSELI W 2019

Polskie Stowarzyszenie Przetwórców Ryb przy wsparciu Departamentu Rybołówstwa Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej wraz z Kołobrzeską Grupą Producentów ryb jest  współorganizatorem stoiska narodowego na targach w Brukseli w 2019 r.

Stoisko będzie finansowane z Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze 2014-2020" . Wysokość dofinansowania będzie w granicach 95%

Wstępnie ustalono, że powierzchnia standardowa dla firm, które będą zainteresowane udziałem będzie wynosiła 15m2.

Firmy zainteresowane udziałem w targach na wspólnym stoisku proszone są o przesłanie zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie  do 30 czerwca 2018 na adres biura PSPR: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku pytań proszę o kontakt z biurem pod numerem 94 347 13 28 lub 606307238 Agnieszka Strach

 

Targi Seafood Expo Global 2017

 

Targi POLFISH 7-9 czerwca 2017

 

IV Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów

Organizatorzy i Wystawcy mają zaszczyt zaprosić na IV Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów.

Więcej…
 

Dostawca gazu ziemnego

 

Zapraszamy na XVIII Konferencję Przetwórców Ryb połączoną z Walnym Zgromadzeniem Członków PSPR

Zapraszamy na XVIII Konferencję Przetwórców Ryb połączoną z Walnym Zgromadzeniem Członków PSPR, która odbędzie się w dniach 3 - 4 czerwca 2016 r.w Darłówku Zachodnim w hotelu LIDIA.

W Konferencji , jak co roku będą uczestniczyć przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej , Głównego Inspektoratu Weterynarii, wojewódzkich, powiatowych i granicznych inspektoratów weterynarii, Izby Celnej, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przedstawiciele nauki, władz samorządowych i wielu innych.

W programie zaplanowaliśmy wiele ważnych dla branży tematów, które będą przedstawione w pięciu panelach: (szczegółowy program w załączeniu)

Panel I Przetwórstwo Ryb i Rybołówstwo w Polsce - stan obecny i perspektywy na przyszłość

Panel II Unijne i poza unijne procedury eksportowe

Panel III Innowacyjne technologie dla przetwórstwa ryb

Panel IV Fundusze dla przetwórstwa - Program Operacyjny "Rybactwo i Morze 2014-2020"

Panel V Kadra dla zakładów przetwórstwa ryb

Koszt udziału w Konferencji wynosi:

dla członków PSPR - 400 zł.

dla osób spoza organizacji ( niezrzeszonych) - 650 zł.

Nocleg w hotelu:

- pokój jednoosobowy ze śniadaniem - 190 zł. +VAT

- pokój dwuosobowy ze śniadaniem - 240 zł. +VAT

Zgłoszenia na konferencje prosimy przesyłać na załączonym formularzu.

Termin zgłoszeń do 15 maja 2016 r.

 

SZKUNER Sp. z o.o. - NOWYM CZŁONKIEM PSPR

FIRMA SZKUNER Sp.z o.o.  z Władysławowa nowym członkiem PSPR

Firma istnieje od stycznia 1955 r., siedziba mieści się w porcie we Władysławowie. Główną działalnością firmy są połowy na wodach Bałtyku oraz przetwórstwo ryb (obróbka wstępna ryb świeżych, filetowanie, mrożenie).

Jest właścicielem 5 kutrów rybackich , poza tym posiada przestronne hale produkcyjne , nowoczesne maszyny i urządzenia do przetwórstwa ryb, a także chłodnie składowe na 1200 ton oraz 800 ton, komory zerowe o zdolności przechowywania 200 ton, szafy i tunel zamrażalniczy o zdolności zamrażania 80 ton/dobę.

Szkuner jest producentem przetworów rybnych, świeżych, mrożonych. Produkcja odbywa się zgodnie z wymogami HACCP, ISO 22000:2005 I MSC.

Główne produkty Szkunera to filety świeże i mrożone z dorsza, śledzia, tusze śledziowe świeże i mrożone, szproty świeże i mrożone. Firma świadczy również usługi w zakresie przetwórstwa rybnego z powierzonego surowca.

Istotnym elementem firmy jest stocznia remontowa, która przeprowadza remonty roczne i kapitalne zarówno jednostek własnych jak i obcych armatorów. Świadczy usługi portowe, między innymi usługi przeładunkowe.

 

Nadanie alternatywnego oznaczenia dla gatunku czarniak - dorsz czarny

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że wniosek naszej organizacji skierowany do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi  dotyczący zmiany nazwy handlowej dla gatunku czarniak, został pozytywnie rozpatrzony.

W dniu 23 września 2015 r. otrzymaliśmy pismo z Departamentu Rybołówstwa z informacją , że dla gatunku czarniak (Pollachrius virens) zostało nadane alternatywne oznaczenie - "dorsz czarny".

Wskazane oznaczenie handlowe , zostało umieszczone w "Wykazie oznaczeń handlowych gatunków ryb oraz wodnych bezkręgowców wprowadzanych do obrotu na rynek polski", w pozycji :

22. Czarniak (dorsz czarny) (Pollachius virens) - kod FAO: POK

 

Eco Future Poland - innowacyjny system suszenia odpadów organicznych

ECO FUTURE POLAND to firma, która jako pierwsza w Polsce oferuje innowacyjny system suszenia odpadów organicznych, dzięki któremu w ciągu zaledwie kilku godzin przekształcane są w suchy produkt, a ich pierwotna waga i objętość zostaje zmniejszona nawet o 90%.

Umożliwia to znaczną redukcję kosztów gospodarowania odpadami.

Firma działa w całym kraju

Eco Future Poland Sp. z o.o. na terenie Polski jest wyłącznym importerem i dystrybutorem urządzeń do utylizacji odpadów organicznych, opartych na najnowszej, opatentowanej, koreańskiej technologii.

Działając wspólnie z firmą Wichary Technologies z Katowic, zapewnia montaż i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn oraz szkolenie pracowników z zakresu ich obsługi i dozoru technicznego.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączonych prezentacjach.

Zachęcamy do zapoznania się i współpracy.

Kontakt :

Jarosław Malecki

Prezes Zarządu

Eco Future Poland Sp.z o.o.

ul. Puławska 270/30
02-819 Warszawa
tel. kom. +48 601 666 364

Załączniki:
Pobierz (eko-3.pdf)eko-3.pdf[ ]9987 Kb
 

POLSTAR HOLDING OFERTA

Firma POLSTAR HOLDING Sp. z o.o. z Koszalina jest obecna na polskim rynku od 25 lat i była prekursorem wprowadzania nowoczesnej odzieży BHP.

Obecnie partnerami firmy jest ponad 450 hurtowni specjalistycznych BHP ze zróżnicowanymi udziałami rynkowymi.

W 100% dystrybucja firmy oparta jest na dystrybutorach (pośrednikach). Firma nie obsługuje segmentu B2B. Jedynym wyjątkiem jest sam Koszalin i okolice, obsługiwane w ramach regionalnej sprzedaży do odbiorców końcowych.

Dział handlowy firmy Polstar Holding to 35 osób. Powierzchnia magazynowa - 8000 m2.

Silną stroną firmy Polstar Holding jest duży wybór marek produkowanych kolekcji odzieży, obuwia, rękawic i pozostałych produktów ochronnych.

Firma systematycznie wprowadza innowacyjne rozwiązania we wzornictwie odzieży, obuwia i innych środków ochrony indywidualnej w celu podniesienia poziomu jakości, estetyki i przede wszystkim bezpieczeństwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, marki firmy Polstar Holding są optymalnie dopracowane pod względem materiałów, kolorystyki , wzornictwa oraz występują w wyjątkowo szerokiej gamie rozmiarów. Ich gwarantowana jakość oraz zgodność z wymogami surowych przepisów Unii Europejskiej daje wszystkim współpracującym firmom wymierne poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie marki Polstar Holding posiadają wymagane certyfikaty europejskie kategorii I, II lub III.

Kontakt do firmy :

Polstar Holding Sp. z o.o. sp.k.

ul. H.Modrzejewskiej 52

75-734 Koszalin

tel.:+48 94 34 19 822  fax.: +48 94 34 19 888 lub 889

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie firmy www.polstar.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy

Polstar

 

Firma Stanpol Sp.z o.o. sprzeda st do obrbki ryb

Producentem stou bya firma Czerwiski Zakady Mechaniczne

Dane :

- ilo stanowisk 20

- ryba do obrbki podawana bezporednio w skrzynkach dolnym tamocigiem

- obrobiona ryba w skrzynce grnym podajnikiem jedzie w kierunku odbiorczym

- kade stanowisko ma regulowany natrysk wody na desk ( z moliwoci zakrcenia jej oddzielnie dla kadego stanowiska)

- kade stanowisko ma przycze wody do podczenia pistoletu, ktrym mona opukiwa stanowisko

- odpady mog by dzielone na dwa asortymenty i tamocigami trafiaj bezporednio do dwch skrzyniopalet

- wykonanie ze stali wysokogatunkowej kwasoodpornej

- dugo cakowita linii (st + podajniki odpadowej tkanki zwierzcej) wcznie z podajnikiem odpadowym 18,7 mb

- dugo samego stou do obrbki 16,6 mb

- szeroko stou 2,8 mb

- szeroko podajnika odpadw 3,3 mb

Kontakt dla zainteresowanych - Piotr Rystwej tel. 603 12 12 18 , e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Ogoszenie Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w sprawie moliwoci skadania wnioskw o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego "Zrwnowazony rozwj sektora rybowstwa i nadbrzenych obszarw rybackich 2007-2013" w zakresie rodka 2.5 Inwestycje w zakresie przetwrstwa i obrotu w ramach ktrych zrealizowano inwestycje do dnia zoenia wniosku o dofinansowanie wcznie , lecz nie wczeniej ni od dnia 11 wrzenia 2009 r.

Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dziaajc na podstawie paragrafu 40a rozporzdzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 7 wrzenia 2009 r. w sprawie szczegowych warunkw i trybu przyznawania wypaty i zwracania pomocy finansowej na realizacj rodkw objtych osi priorytetow 2 Akwakultura , rybowstwo rdldowe, przetwrstwo i obrt produktami rybowstwa i akwakultury zawart w programie operacyjnym "Zrwnowaony rozwj rybowstwa i nadbrzenych obszarw rybackich 2007-2013"(Dz.U. z 2013 r. poz.745 z p.zm.)

informuje, e w dniach od 13 do 17 padziernika 2014 r. wcznie mona skada wnioski o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego 'Zrwnowaony rozwj sektora rybowstwa i nadbrzenych obszarw rybackich2007-2013" w zakresie rodka 2.5 Inwestycje w zakresie przetwrstwa i obrotu, w ramach ktrych zrealizowano inwestycje do dnia zoenia wniosku o dofinansowanie wcznie , lecz nie wczeniej ni od dnia 11 wrzenia 2009 r.

Wnioski o dofinansowanie naley skada do oddziau regionalnego Agencji waciwego ze wzgldu na miejsce pooenia zakadu przetwrstwa produktw rybnych lub obrotu tymi produktami , w ktrym zrealizowano operacj.

Pomoc jest przyznawana do wyczerpania rodkw finansowych , zgodnie z kolejnoci zoenia prawidowo wypenionego i udokumentowanego wniosku o dofinansowanie.

Wzr formularza wniosku o dofinansowanie wraz z instrukcj oraz inne niezbdne dokumenty s dostpne na stronie www.arimr.gov.pl i www.minrol.gov.pl w zakadce PO RYBY 2007-2013.

Wicej informacji o zasadach naboru i kryteriach wyboru projektw mona uzyska na stronie www.arimr.gov.pl oraz telefonicznie pod numerem infolinii 0-800 38 00 84

 

OFERTA FIRMY PRO-WAM SP.Z O.O.

PRO-WAM Sp. z o.o. w Koszalinie jest pzredsibiorstwem produkcyjno-usugowym w zakresie obrbki stali kwasoodpornej. Swoj ofert kieruje do bran przetwrstwa i transportu spoywczego - mleczarstwa, przemysu napojowego, fermentacyjnego, owocowo-warzywnego, koncentratw spoywczych, winiarskiego, olejowego i tuszczowego.

Firma PRO-WAM Sp. z o.o. jest najwikszym w kraju producentem zbiornikw i cystern przeznaczonych do transportu i dystrybucji wody pitnej. Zatrudnia wykwalifikowanych pracownikw , posiadajcych odpowiedni wiedz i dowiadczenie zarwno w konstruowaniu jak i w wytwarzaniu wyrobw ze stali kwasoodpornej, odpowiadajcych europejskim standardom jakociowym.

Produkuje:

  • Naczepy przeznaczone do transportu pynnych produktw spoywczych , rwnie wymagajacych podgrzewania lub pracy pod cinieniem, z przeznaczeniem midzy innymi do przewozu mleka, serwatki, mietany, wody, sokw i koncentratw owocowo-warzywnych, czekolady, olejw rolinnych, tuszczy rolinnych i zwierzcych, masy jajecznej, a take parafiny , AdBlue, bitumu, spirytusu, ryb. Cysterny s wykonywane w wersji ramowej ( na penej ramie 3-osiowego podwozia naczepy) lub samononej ( na 3-osiowym wzku jezdnym). Pojemno do 48.000 litrw. Materia zbiornika zasadniczego: stal kwasoodporna AISI 304 lub AISI 316. Paszcz zewntrzny: blacha kwasoodporna AISI 304 polerowana (BA), aluminiowa malowana lub tworzywo sztuczne. Opcjonalnie firma proponuje wyposaenie naczep w aparatur kontrolno-pomiarow do odbioru mleka.
  • Autocysterny przeznaczone do transportu mleka i innych produktw spoywczych, montowane na odpowiednio dobranych podwoziach samochodw ciarowych 2-osiowych i 3-osiowych. Pojemno od 8.000 litrw do 17.600 litrw. Materia z ktorego wykonane s zbiorniki wewntrzne, paszcz zewntrzny oraz pasy mocujce to stal kwasoodporna AISI 304 lub 316.
  • Tankosilosy i zbiorniki magazynowe przeznaczone do magazynowania mleka, serwatki , mietany , sokw, spirytualiw, wody, olejw, tuszczy pochodzenia zwierzcego, wolnych kwasw tuszczowych pochodzenia rolinnego oraz produktw sypkich dla przemysu zboowego (zbiorniki midzyoperacyjne- zbiorniki zsypowe, leje). Pojemno do 300.000 litrw. Silosy o wikszych pojemnociach wykonywane s w siedzibie klienta (na placu budowy). Zbiornik zasadniczy w wykonaniu ze stali kwasoodpornej. Paszcz zewntrzny w wykonaniu ze stali kwasoodpornej (spawany) lub w wykonaniu z balchy ocynkowanej trapezowej malowanej.
  • Stacje mycia w ukadzie zamknietym CIP (Cleaning in Place) stay si niezbdnym elementem wyposaenia zakadw przetwrstwa spoywczego speniajcych wymagania systemu HACCP.

Wykonanie:

- zbiornikowe lub kontenerowe

- jedno lub wielotorowe

- automatyczne lub pautomatyczne

- wyposaenie w zbiorniki wody powrotnej i zbiorniki neutralizacyjne

- przystosowane do wsppracy z nadrzdnymi systemami SCADA

- dostosowane do mycia i dezynfekcji wszelkimi rodkami myjcymi dostpnymi na rynku (midzy innymi na bazie sody, kwasu, aktywnego tlenu).

Wicej informacji o firmie i jej ofercie na stronie internetowej www.pro-wam.pl 

OFERTA FIRMY FOSS - ANALIZATOR FOODSCAN

W zaczeniu przedstawiamy prezentacj Pana mgr in. Rafaa Peszyka na temat: "Wykorzystanie analizatorw firmy FOSS dla polskiego przemysu rybnego w wietle nowego rozporzdzenia unijnego w sprawie znakowania".

Wicej informacji o ofercie firmy FOSS na stronie www.foss.pl


Załączniki:
Pobierz (Foss konferencja Darowo 31.05.2014.pdf)Foss konferencja Darowo 31.05.2014.pdf[ ]1653 Kb
 

OFERTA FIRMY POLDREX Z KOOBRZEGU, WACICIELA MARKI AQUANO

Firm Poldrex i jej produkty przetwrcy mieli okazj pozna podczas Konferencji i Walnego Zgromadzenia czonkw PSPR w dniach 30-31 maja 2014 r. w Darwku Zachodnim.

Firma zaprezentowaa tylko cz swojej bogatej oferty, dlatego chcemy poda Pastwu wicej informacji.

Firma POLDREX, waciciel marki Aquano, istnieje na polskim rynku od 2002 r. Na przestrzeni 12-letniej dziaalnoci firma dobrze poznaai nadal poznaje potrzeby klientw.

Obecno firmy na rynku zostaa doceniona przez kapitu konkursu "Skrzyda Biznesu", a take uhonorowana "Certyfikatem wiarygodnoci biznsowej".

Swoj ofert firma dopasowaa do rygorystycznych regulacji narzuconych przez Uni Europejsk bez uszczerbku na jakoci, funkcjonalnoci i solidnoci.

Podstaw bogatej oferty marki Aquano stanowi szeroka grupa opakowa izolowanych, skrzynek o szerokim zastosowaniu, palet z tworzyw sztucznych.

Najnowszym elementem katalogu firmy s pojemniki EPP, ktre dziki zastosowaniu najnowoczesniejszych technologii posiadaj doskonae waciwoci termiczne, przy zachowaniu niskiej wagi waciwej, trwaoci i odpornoci na dziaanie kwasw organicznych.

Proponowane przez firm produkty znajduj szerokie zastosowanie w brany rybnej, przetwrstwie misnym, piekarnictwie oraz logistyce magazynowej.

Opakowania wykonane s z wyjtkowo odpornych na uszkodzenia materiaw. Zastosowanie specjalnej izolacji PUR w kontenerach izolowanych zapewnia dugotrwa moliwo utrzymania optymalnej temperatury produktw. Gadka powierzchnia zapewnia wygodne i szybkie czyszczenie , dziki czemu pojemniki speniaj najwysze standardy i normy weterynaryjne. Wszystkie proponowane przez firm produkty posiadaj certyfikaty PZH oraz Sanepid zezwalajce na kontakt z ywnoci.

Firma wychodzi take na przeciw najnowszym technologiom. Klienci, wraz z najwyszej klasy opakowaniami otrzymuj moliwo skorzystania z technologii RFID. Wmontowane w opakowania tzw.tagi , za porednictwem bramek elektronicznych i czytnikw rcznych przekazuj informacje on-line na temat swojej lokalizacji, dat zaadunkw, odbiorcw itp. Zawarto przekazywanych przez czytniki danych automatycznie transferowana jest do raportw dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Swoim klientom firma zapewnia pene wsparcie informatykw , ktrzy skonfiguruj peen system zgodnie z wytycznymi , tak by stanowi narzdzie "szyte na miar".

Zastosowanie rozwizania RFID wpywa znacznie na popraw jakoci pracy oraz obnienie kosztw zwizanych z uzupenianiem brakujcych aktyww.

Posiadajace indywidualne numery tagi pozwalaj na ledzenie drogi opakowania, a take s nonikami informacji, ktrych czas przetwarzania zostaje zredukowany prawie o 80 % w stosunku do tradycyjnych metod. Dodatkowym atutem systemu, jest moliwo zastosowania data logerw termicznych. Jest to doskonae rozwizanie wszdzie tam, gdzie kontrola temperatury transportowanych i przechowywanych produktw jest jednym z priorytetw. System pozwala na indywidualne ustalenie interwaw czasowych w jakich dokonywane s pomiary, a take na sygnalizowanie zbliania si do minimalnej lub maksymalnej temperatury w jakiej moe by przetrzymywany lub transportowany towar.

W najbliszym czasie firma planuje uruchomienie penego pakietu usug, skierowanych dla odbiorcw opakowa. Klienci bd mogli skorzysta z profesjonalnego czyszczenia pojemnikw , a take w razie potrzeby dokona niezbdnych napraw drobnych uszkodze.

Opakowania marki Aquano wraz z penym systemem RFID stanowi bezsprzeczny atut firmy i pozwalaj na spenienie oczekiwa nawet najbardziej wymagajcych klientw. Rozwijajc bogat palet wyrobw oraz wprowadzajc serwis sprzedawanych produktw firma stawia sobie najwyszy cel jakim jest zadowolenie Klienta.

Wicej informacji o ofercie na stronie www.poldrex.pl

 

Szanowni Pastwo,

Zapraszamy na konferencj na temat: "ZMIANY W FUNKCJONOWANIU PRZETWRSTWA RYBNEGO W POLSCE - WYZWANIA PRZYSZOCI",

ktra odbdzie si w dniach 30-31 maja 2014 r. w hotelu Lidia w Darwku Zachodnim www.hotel-lidia.pl

Konferencja odbdzie si w sobot 31 maja 2014 r.

W konferencji udzia wemie Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Kazimierz Plocke a take wielu przedstawicieli administracji : ARiMR, MRiRW Departamentu Rybowstwa, Gwnego Inspektoratu Weterynarii, a take przedstawiciele wojewdzkich i powiatowych inspektoratw weterynarii, Urzdw Marszakowskich, posowie Parlamentu Europejskiego, prasa i telewizja.

Chcielibymy , aby nasze coroczne spotkanie byo "witem przetwrcw ryb i ludzi zwizanych z bran rybn", czasem wymiany pogldw, poszerzania wiedzy i nawizywania kontaktw.

Szczegy znajdziecie Pastwo w zaczonym programie

Zgoszenia przyjmujemy do dnia 15 maja 2014 r. na zaczonym formularzu zgoszeniowym.

Serdecznie zapraszamy do udziau , ilo miejsc ograniczona !

Gdyby kto z Pastwa mia pytania prosz o kontakt z biurem - tel.606307238 Agnieszka Strach

Załączniki:
Pobierz (Zaproszenie na konferencj N.pdf)Zaproszenie na konferencj N.pdf[ ]117 Kb
 


Strona 1 z 3