Polskie Stowarzyszenie Przetwórców Ryb składa zapytanie o cenę:

organizacji w 2023 roku polskiej strefy wystawienniczej na targach Seafood Expo Global w Barcelonie oraz polskich stref informacyjno-marketingowych na targach Seafood Expo North America w Bostonie i targach Seafood Expo Marketplace for Asia w Singapurze, dla projektu pn. „Znalezienie nowych rynków dla produktów pochodzących z rybołówstwa i akwakultury oraz zwiększenie popytu i ich konkurencyjności na rynku krajowym i międzynarodowym".

Zamawiający prowadzi postępowanie przetargowe w oparciu o art. 70¹ ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny /Dz.U. z 2022 r., poz. 1360 t.j. z późn. zm./ przy uwzględnieniu zasad przejrzystości, niedyskryminacji i równego traktowania, zgodnie z „Zasadami konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”

Przedmiotem zamówienia jest organizacja polskiej strefy wystawienniczej na targach Seafood Expo Global 2023 w Barcelonie oraz polskich stref informacyjno-marketingowych na targach Seafood Expo North America 2023 w Bostonie i targach Seafood Expo Marketplace for Asia 2023 w Singapurze.

Szczegółowy zakres zamówienia dostępny jest w pełnej treści ogłoszenia:

Zapytanie o cenę

Składanie ofert w przetargu wyznaczono do dnia 12 grudnia 2022  r. do godziny 12:00 w sekretariacie Polskiego Stowarzyszenia Przetwórców Ryb z siedzibą w Koszalinie, ul. Słowiańska 5/111, 75-846 Koszalin albo wysłać za pośrednictwem poczty na adres ul. Słowiańska 5/111, 75-846 Koszalin (liczy się data doręczenia przesyłki do Zamawiającego).

Wszelkie dodatkowe informacje odnośnie warunków przetargu oraz przedmiotu zamówienia można uzyskać w Sekretariacie PSP przy ul. Słowiańskiej 5/111 w Koszalinie, tel. (94) 34 71 328 lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Załączniki
Download this file (Zapytanie o cenę PSPR_Targi.pdf)Zapytanie o cenę PSPR_Targi.pdf[ ]424 kB